Happy Tails 25.9.2011

Naše akcie si doslova užívame. Dúfame, že sa páčia aj vám.

Ich cieľom je predovšetkým zviditeľniť drobčiu a úmornú prácu útulkov na Slovensku. Zároveň poukazujeme na spôsoby, akými je možné byť nápomocný. Ale aj na to, že rozhodnutie mať domáceho miláčika obnáša veľkú dávku zodpovednosti, že sa nejedná o hračku na pár dní, ale na záväzok na niekoľko dlhých rokov dopredu.

Tieto akcie sú koncipované tak, aby už tým najmenším ukázali, čo všetko je možné so svojím psíkom v rámci voľného času podnikať. Či už je to agility, tanec so psíkom, výcvik poslušnosti, naháňanie umelého zajaca či dostihy, alebo aj taká obyčajná účasť na výstave psov. Tieto aktivity sú o zábave, no predovšetkým pri nich získate nových kamošov a spoznáte ľudí, ktorí si život so svojím štvornohým kamošom naplno vychutnávajú.

Nedá mi nespomenúť, že tieto akcie by nebolo možné organizovať bez zanietených ľudí, ktorí tomu venujú svoj voľný čas. Zároveň ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, ľuďom a firmám dobrej vôle, ktorí sa v minulosti rozhodli naše projekty podporiť. Vám všetkým patrí veľká vďaka.

Ján Chládek
usporiadateľ charitatívnych akcií

koláž troch ilustračných fotografií z akcií Happy Tails